Školní jídelna

• Jídelna se může pochlubit počítačovým programem, který nahradil letité stravovací průkazky žáků za identifikační čipy.
  • Svůj čip strávník používá celou školní docházku. Čip zpřesňuje kontrolu výdeje oběda a také pravidelnost odběru oběda.
  • Součástí programu je i objednávkový box, který poskytuje strávníkům větší komfort.
  • Mohou si pomocí svého čipu v objednávkovém boxu sami odhlašovat či přihlašovat oběd a  volit ze dvou jídel.
  • S programem je zaveden i nový způsob placení stravného. A to formou měsíčních záloh a bezhotovostním způsobem. Tím odpadá problém neustálého upomínání a vyhledávání plateb, které probíhaly různými způsoby. Toto je velmi užitečný krok pro chod jídelny.
  • Systém nedovolí vydat oběd, když čip není kryt platbou stravného.
  • Výhodou systému je stálá a snadná kontrola strávníka, jak pro chod jídelny , tak i pro rodiče (systém zaznamenává i docházku odběru oběda strávníka ).

Stravné: od 1.2.2012

přesnídávka   7 Kč
oběd (3-6let) 21 Kč
svačinka   7 Kč