Aktuálně z naší školy

Zoologická olympiáda

V průběhu měsíce dubna 2018 proběhlo 1. kolo Zoologické olympiády, kterou pořádá ZOO Děčín.

Děti z naší školy, které měly tu odvahu se přihlásit, absolvovaly náročný test s vyhledáváním informací v odborné literatuře i na internetu.

Ač byla konkurence velmi silná, naše děti se umístili na prvních 30 hodnocených místech, konkrétně : Michaela Krejná z 8. B na 2. místě, Markéta Čmejlová z 8. A na 7. místě, Eliška Bartoňová ze 7. A na 19. místě, Dominik Ježek z 8. B na 20. místě, Ondřej Nejedlý z 8. A na 23. místě, Viktorie Artiševskaja z 8. B na 29. místě a Roman Švejda z 8. A na 30. místě.

Děti umístěné v první dvacítce postoupily do 2. kola, ve které budou zpracovávat prezentaci na téma Ptáci.

Přejeme jim hodně úspěchů a postup do závěrečného 3. kola, které proběhne přímo v ZOO Děčín, kde budou plnit jistě atraktivní úkoly, které je obohatí o nové poznatky z přírody.

Ing. Jiří Fuksa, učitel ZŠ Terezín