Aktuálně z naší školy

25.06.2017

Poslův Mlýn

OZDRAVNÝ POBYT POSLŮV MLÝN-DOKSY V květnu vyjely první třídy se třídou 4.B na OP do Poslova Mlýna v Doksech. Program jsme měli tentokrát opravdu nabytý. Společně jsme absolvovali výlet na hrad Bezděz, výlet na zmrzlinu do Obory, výlet do Muzea Čtyřlístku, do Zoo parku manželů Berouskových či k Máchovu jezeru. Děti si užily nejen turistiky v podobě výletů, ale také atrakce v areálu, které pořádala ? Bezva parta? pod vedením Adély Markové. Jelikož se děti chovaly velmi pěkně, byly vybrány i na natáčení pořadu ? Cyklotoulky?, které můžete shlédnout na začátku července na Čt 1. Seznámili jsme se s panem redaktorem Stanislavem Bartůškem a vyfotili se také na památku (viz.foto). Naše děti byly natáčeny při střelbě z kuše, na zemní trampolíně, při jízdě na vorech či soupeření v zorbing koulích. Neméně důležité je však se na tyto akce dobře posilnit. Chválíme paní kuchařky, které nám výborně vařily a vycházely nám vstříc i s druhými večeřemi a přídavky. Proto byly také po zásluze odměněny zlatou medailí. Celý pobyt jsme ukončili velkou diskotékou s opravdovými lasery a mixážním pultem, kterou jsme měli připravenou jako odměnu za natáčení. Úplně poslední jsme ještě překonali stezku odvahy ke kapličce v lese. Děti si pobyt užily, ale naučily se i pokoře, která některým ještě chybí. Děkuji všem kolegyním, Michaele Martínkové, Evě Smejkalové, Nikole Hnátové a Monice Havlíčkové, za spolupráci a těším se na ozdravný pobyt v dalším školním roce. Mgr. Radka Kučerová- Garabová (vedoucí pobytu)